Zhodnocení závodů 5. kola Českého poháru mládeže 2013 - MČR "U15" v Příbrami

22. června 2013 v 21:56 | Eva |  Závody 2013
Dnes se závodilo v Příbrami, kde závod byl Mistrovstvím ČR pro kategorii U15. Domů vezeme jeden splněný limit Sps a jednu stříbrnou medail v družstvech.
Kategorii U15 (starší žačky) reprezentovala za naší skupinku Kačka,Julča, Agáta a Vendulka. Závod se tentokrát ani jedné z holek moc nepovedl - všechny tentokrát dost špatně střílely. Kačka si v tomto pololetí již potřetí splnila limit pro Sps - tentokrát to ale bylo těsné. (Limit pro vstup do Sps pro U15 = 2950 bodů). Tato kategorie byla již tradičně nejvíce obsazena - startovalo 21 závodnic ročníků 1999-2000.
celkové pořadí jednotlivci: 14
Julča se v nedávné době rozhodla (zřejmě spučasně s pětibojem????) dělat naplno i atletiku, trénuje na Olympu a účastní se všech atletických závodů. Tuto informaci jsme získali zatím jen z blogu atletiky, kde pan Krčmář píse: "Vypadá to, že jsme do makovské stáje koupili dobrého koníka.Mrkající veselý obličej" Tak uvidíme.....kdy Julie oficiálně prozradí své sportovní plány???
Kačka s Julčou, jako první dvě z Dukly, tvořily družstvo Dukla 1, v družstvech společně obsadily 5. místo.
Agáta: střelba: 119 kruhů
plavání: 1:14,81 (moc dobrý časSmějící se)
celkové pořadí jednotlivci:20
Agáta a Venďa, jako družstvo Dukla 2, (další dvě v pořadí) obsadily 9. místo.
V kategorii U15 (starší žáci) závodil Omar, Matyáš a Tomáš . V kategorii byla oproti holkám, malá účast, závodilo pouze 11 žáků. (Limit pro vstup do Sps pro U15 = 2850 bodů)
Omar: střelba: 153 kruhů (hezkéMlčící)
plavání: 1:24,42
běh: 3:29,86
body: 2646
Omar spolu s Jirkou Baborem(3.) obsadil v soutěži družstev druhé místo! GratulujemeUsmívající seUsmívající seUsmívající se.
celkové pořadí: 7
Matyáš: střelba: 114 kruhů
plavání: 1:22,29 (dobrý výkon - osobáček, od minule zlepšení o desetinky)
běh: 3:32,43 (umí mnohem líp)
body: 2421
celkové pořadí jednotlivci: 9
Tomáš: střelba: 76 kruhů (po prázdninách zkusíme se střelbou začít úplně od začátku, znovu a lépe...možná s menší pistolí....a ono to půjde)
plavání: 1:31,14 (od posledních závodů o vteřinu lepší čas)
běh: 3:45,66