Letní soustředění v termínu 19.8. - 25.8.2013 Praha-Harrachov

25. června 2013 v 21:05 | Eva |  Soustředění
V předposledním prázdninovém týdnu (19.8.-5.8.2013) se uskuteční letní soustředění. V pondělí a v úterý soustředění proběhne jako příměstský tábor. Dopoledne i odpoledne budeme trénovat (plavání, střelba, šerm, běh, lanové centrum, in-line bruslení, míčové hry apod.), společně půjdeme na oběd (svačinu na odpoledne a pití vždy s sebou) a spát budete doma. Hradit budete oběd a příspěvek za pronájem plavecké dráhy, lanové centrum a drobné příspěvky na dopravu na sportoviště - vždy zde, na blogu upřesním denní náklady.
Ve středu ráno odjezd na Harrachov a další část proběhne na Harrachově v obdobném duchu jako vždy. Návrat plánujeme v neděli odpoledne.
Cena se předpokládá cca 550,-Kč na den. - hradíme ubytování, budeme chodit na obědy do restaurace, snídaně, večeře a svačiny budeme připravovat sami, budeme platit pronájem sportovišť (střelnice, bazén) výlety + dopravu.
O děti se budeme s Jirkou starat, v rámci naší dovolené, jako o vlastníMlčící. (Případné reference na nás, jako rodiče, poskytně Kačka).
Doprava bude hromadná, v případě, že bude k dispozici "banán", budeme odjíždět od Julisky, jinak pojedu s dětmi linkovým autobusem a Jirka odveze naším autem zavazadla, pistole a naší Fanču.
Zatím počítáme s účastí Kačky (ta jinou možnost nemá), Matyáše, Tomáše, Omara, Agáty... (kdo má ještě zájem, napíše to do komentářepod článkem)
6.7.2013 byla kapacita soustředění naplněna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama