Zhodnocení 2. kola Adidas běžeckého poháru

2. dubna 2013 v 13:41 | Eva |  Závody 2013
V pondělí 25.3.2013 se na Vítkově běželo 2. kolo Adidas běžeckého poháru mládeže. Běžecké tratě byly tentokrát kratší, ale náročnější, jelikož široké strartovní pole závodníků všech kategorii se muselo po cca 60-ti metrech seběhnout do poměrně úzké uličky (a to bylo fakt maso).
Tato situace byla velmi nepříjemná hlavně pro Tomáše, který upadl a poranil si loket. Je to ale bojovník, vstal a doběhl celý závod a po závěrečném zrychlení dosprintoval na krásném bodovaném 12.místě v čase 4:40. Mates běžel hezký závod, kdy čas 4:17 mu přinesl 2. místo.
Ve stejném běhu běžel ještě Kuba M., který doběhl na 16.místě v čase 4:47.
Mladší žákyně běžely stejnou trať, Kačka v čase 4:15,2 doběhla druhá, Julie v čase 4:32,8 pátá a Agátě s časem 4:51?4 patří 19. místo.
Za trarší žákyně na trať vyběhla tentokrát i Anička. Po zranění ruky to byl první závod. Anička bojovala, svou trať zdolala v čase 6:42,6 a doběhla celkově 4. Venďa běžela krásně, v čase 7:16,8 doběhla na osmém místě.
Výkony všech byly super, protože byla hrozná zima a studený vítr a vlastně pouzeminimální zázemí.