Víkendové přespoláčky

19. listopadu 2012 v 15:16 | Klepa |  Závody 2012

O víkendu někteří z naší skupinky využili tipů na víkendové přespolňáčky a kromě medailí a cen a sportovních zážitků mají i velikou pochvalu za aktivitu.
Kačka běžela v sobotu v oboře Hvězda (Běh 17. listopadu) trať 2200m, kde změřila síly se soupeřkami minimálně o pět let staršími. V kategorii juniorek získala 2. místo v čase 8:32,0, celkově jí patřilo 5. místo na této trati.
V neděli běžela Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji, kde si vybrala kopcovitou trať 1km, kterou zdolala v čase 4:47,6 a v celkovém počtu 12-ti startujících (muži i ženy) obsadila 2. místo, v kategorii mladších žákyň byla 1.
Matyáš běžel v neděli stejný závod na stejné trati. Po zaváhání na startu zdolal trať v čase 5:25,9 a celkově obsadil 5. místo, v kategorii mladších žáků byl 2.
Julie chtěla běžet v sobotu v Hvězdě, ale nějak to nevyšlo… v neděli si vybrala trať 680m kterou zdolala v čase 2:48,4 a patří jí 5. místo v kategorii mladších žákyň.
Anička si v neděli vybrala trať 5 km a v čase 25:00,8 doběhla celkově 93. A v kategorii starších žákyň na této trati zvítězila.

Další přespolní běh - tentokrát dobrovolně povinný nás čeká v sobotu 24.11.2012 na Olympu ve Stromovce. (odkaz na propozice je níže na blogu). Kdo z naší tréninkové skupinky bude "na bedně", v pondělí na tréninku nemusí běhat, po plavecké části bude mít volno.