Zhodnocení pětibojařských závodů na Julisce – neděle 20.5.2012

20. května 2012 v 22:51 | Eva |  Závody 2012
Zhodnocení pětibojařských závodů na Julisce - neděle 20.5.2012

Z naší tréninkové skupiny závodilo 8 borců a podali velmi dobré výkony. Dokonce máme jeden splněný limit pro Sps (sportovního střediska) !
V kategorii U15 (starší žačky) závodila Vendulka. Zaplavala si osobáček (1:34,7) - zlepšení o 4 vteřiny. Střelba se moc nepovedla, výkon 106 je pro Vendulku asi trošku zklamání. V běhu také osobáček 4:04,2- zlepšení o 2 vteřinky. Výsledek 13. místo.
V kategorii U15 (starší žáci) závodil Oskar . V kategorii závodilo 16 žáků. Střelba s výkonem 152 kruhů byla velmi povedená, v plavání osobáček 1:17,30 ( zlepšení o vteřinu ), běh za 3:25,50 se také povedl. Oskar se umístil na 7. místě.
V U15-kách závodil i Omar. Obsadil celkově 15. místo. Střelba s výkonem 120 kruhů byla slušná. Plavání 1:31,1, běh byl v čase 3:58,5. Obě disciplíny v nových osobních rekordech.
Kategorie U13 (žačky) byla jako již tradičně, nejobsazenějším závodem s počtem 30-ti závodnic.
Kačka obsadila 7. místo. Mimo soutěž střílela, předvedla slabší výkon 145 kruhů. Plavání se povedlo- osobáček 1:2O,20 (zlepšení o vteřinku). Běh se vyvedl - čas 3:37,5. Výsledkem 2015 pětibojařských bodů (běh + plavání) splnila Kačka limit do Sps.
Julča obsadila celkové 14. místo. Zaplavala si osobáček v čase 1.27,1 (zlepšení o 2 vteřiny), ale běh se moc nepovedl, čas 3:51,O.
Agáta obsadila 16.místo. V plavání předvedla nádherný výkon 1:21,9 - osobáček (zlepšení o vteřinu). Běh s výkonem 4:03,5 /od posledního závodu zlepšení o 8 vteřin.
V kategorii U13 (žáci) závodilo 25 borců. Mezi nimi i Matyáš získal celkově 5. místo (nejlepší umístění z naší skupiny) - plaval s výkonem 1:29,8 a zaběhl si osobáček v čase 3:36,3.
Tomáš obsadil 14. místo. Zaplaval čas 1:30,8, ale běh mu dnes nějak nesedl - běžel za 4:05,7.
Příští závody budou na Julisce 2.6.2012 ( MČR pro U15).