Tento týden, ve čtvrtek, oslaví Vendulka narozeniny. Přejeme vše nejlepší, hodně úspěchů ve škole i ve sportu! Smějící seSmějící seSmějící se

29. května 2012 v 17:18 | Klepa |  Tréninky

Tréninky v tomto týdnu jsou beze změn.

Sobota 2.6.2012 - 3. kolo závodu ČMP

24. května 2012 v 20:01 | Klepa

V sobotu 2. 6. 2012 proběhnena Julisce 3. kolo závodu ČPM (MČR pro kategorii U15).
Za U13 závodí: Matyáš, Tomáš, Agáta a Julie.
V kategorii U15 startuje: Oskar, Omar, Vendula, Radka a Kačka.
Případné dohlášení či odhlášení závodníků domluvíme v průběhu týdne na tréninku.
Hlavní prezentace (U15) proběhne v 09:30 hodin v kanceláři závodu, následná (U13) v 09:45 hodin ve vestibulu bazénu.
Startovné, jako vždy, pro U13 - 100,-Kč, pro U15 - 150,-Kč (odevzdat při prezentaci trenérovi).
Závodníci v kategorii U15 musí střílet v tričku se jménem na zádech ! (jinak hrozí penalizace), nezapomenout bombičky a diabolky.

13:00 rozběhání pro U13
13:30 start běhu U13 dívky (1000m) , start běhu U13 chlapci (1000m)
Vyhlášení výsledků kategorie U13 bezprostředně po doběhu.

14:00 rozběhání pro U15
14:30 start běhu U15 dívky (1000m), start běhu U15 chlapci (1000m)
Vyhlášení výsledků kategorieU15 bezprostředně po doběhu.

Uvedené časy jsou orientační. Pořadatel si vyhrazuje právo změny časového rozpisu v závislosti na počtu přihlášených závodníků.
Aktualizovaný časový rozpis bude v předvečer závodu na www.mpduklapraha.cz a www.pentathlon.cz , kde naleznete i výsledky.

Zhodnocení pětibojařských závodů na Julisce - neděle 20.5.2012

Z naší tréninkové skupiny závodilo 8 borců a podali velmi dobré výkony. Dokonce máme jeden splněný limit pro Sps (sportovního střediska) !
V kategorii U15 (starší žačky) závodila Vendulka. Zaplavala si osobáček (1:34,7) - zlepšení o 4 vteřiny. Střelba se moc nepovedla, výkon 106 je pro Vendulku asi trošku zklamání. V běhu také osobáček 4:04,2- zlepšení o 2 vteřinky. Výsledek 13. místo.
V kategorii U15 (starší žáci) závodil Oskar . V kategorii závodilo 16 žáků. Střelba s výkonem 152 kruhů byla velmi povedená, v plavání osobáček 1:17,30 ( zlepšení o vteřinu ), běh za 3:25,50 se také povedl. Oskar se umístil na 7. místě.
V U15-kách závodil i Omar. Obsadil celkově 15. místo. Střelba s výkonem 120 kruhů byla slušná. Plavání 1:31,1, běh byl v čase 3:58,5. Obě disciplíny v nových osobních rekordech.
Kategorie U13 (žačky) byla jako již tradičně, nejobsazenějším závodem s počtem 30-ti závodnic.
Kačka obsadila 7. místo. Mimo soutěž střílela, předvedla slabší výkon 145 kruhů. Plavání se povedlo- osobáček 1:2O,20 (zlepšení o vteřinku). Běh se vyvedl - čas 3:37,5. Výsledkem 2015 pětibojařských bodů (běh + plavání) splnila Kačka limit do Sps.
Julča obsadila celkové 14. místo. Zaplavala si osobáček v čase 1.27,1 (zlepšení o 2 vteřiny), ale běh se moc nepovedl, čas 3:51,O.
Agáta obsadila 16.místo. V plavání předvedla nádherný výkon 1:21,9 - osobáček (zlepšení o vteřinu). Běh s výkonem 4:03,5 /od posledního závodu zlepšení o 8 vteřin.
V kategorii U13 (žáci) závodilo 25 borců. Mezi nimi i Matyáš získal celkově 5. místo (nejlepší umístění z naší skupiny) - plaval s výkonem 1:29,8 a zaběhl si osobáček v čase 3:36,3.
Tomáš obsadil 14. místo. Zaplaval čas 1:30,8, ale běh mu dnes nějak nesedl - běžel za 4:05,7.
Příští závody budou na Julisce 2.6.2012 ( MČR pro U15).

Tréninky v týdnu 21.5. - 27.5.2012

16. května 2012 v 22:24 | Eva |  Tréninky

Pátek - trénink dle běžného rozvrhu (přihlášení na plavecké závody nejdou na trénink, ale do bazénu v Radlicích)

Nedělní závody - 2. kolo ČPM

16. května 2012 v 22:19 | Eva |  Závody 2012
V neděli 20. 5. 2012 proběhne 2. kolo ČPM. Vzhledem k vytíženosti pražské Julisky dochází ke změně časového programu o dvě hodiny. Hlavní prezentace proběhne v 11.00 v kanceláři závodu, následná ve 12.45 ve vestibulu bazénu.
Přihlášeni budou všichni z naší skupiny. Startovné pro U13 - 100,-Kč, pro U15-150,-Kč (odevzdat při prezentaci trenérovi).
Čas na fňukání, výmluvy a případné odhlášení je v pátek od 15:00 do 15:07 hodin! (potom makáme)!! Nerozhodný

11:00 prezentace - závodní kancelář 11:15 technická porada
11:30 rozšermování U19 12:00 start šermu U19
11:30 nástřel 1. směny U15 11:40 start 1. směny střelby U15
11:50 nástřel 2. směny U15 12:00 start 2. směny střelby U15
12:10 nástřel 3. směny U15 12:20 start 2. směny střelby U15
12:45 prezentace - vestibul bazénu
13:00 rozplavání pro U17, U11, U13 13:30 start plavání U17 (200m)
13:40 start plavání U11 (50m)
13:50 start plavání U13 (100m)
14:15 rozplavání pro U15, U19 14:45 start plavání U15 (100m)
15:00 start plavání U19 (200m)
15:15 nástřel, rozběhání pro U17 15:40 start kombinace U17
V případě velkého počtu závodníků v kategorii U17, bude kombinace probíhat ve dvou bězích v pořadí dívky, chlapci. Následující časový program se posune o 30 minut.

BĚH O POHÁR STAROSTY aneb BĚH ZA ÚJEZDSKOU SOVOU

Na startu tohoto doporučeného závodu se v chladném dopoledni sešly, ve velké konkurenci atletek, hned dvě naše želízka v ohni. Kačka a Julča nastoupily na trať 800m v kategorii mladších žákyň. Na vítěznou trojici atletek sice jejich síly nestačily, ale Kačka obsadila hezké 5. místo (se shodným časem se 4. závodnicí) a Julie krásnou 7. příčku.

Plavecké závody - Krajský pohár žactva 25. - 26.5.2012
V pátek 25.5.2012 odpoledne a v sobotu 26.5.2012 celý den, se budou v bazénu v Radlicích konat plavecké závody - krajský přebor žactva pro ročníky 1998 - 2000.
Závodů se mohou zúčastnit všichni, kdo mají plaveckou "registračku". Z naší skupiny, pokud vím, může závodit Tomáš, Matyáš a Kačka (registrace plaveckého oddílu Dukla Praha) a Agáta, která se ale musí v případě zájmu přihlásit sama, protože je registrovanou závodnicí plaveckého oddílu Bohemians Praha.
Závodit doporučuji pouze v 1. půldnu, tedy v pátek odpoledne, kdy rozplavání začíná v 16:00 hodin a jsou vypsány následující disciplíny:
200VZ
100P
200M
100OPZ
400VZ (pro kluky)
800VZ (pro holky)
Pokud máte o účast na plaveckých závodech zájem, dejte vědět co nejdříve, přihlášky se odesílají do 14.5.2012.