Harrachov - den 4.

30. dubna 2012 v 10:32 | Eva |  Soustředění
Ráno, hned po probuzení do krásného dne, začalo krátkým výběhem do terénu. Sníh pomalu odtává a terén už není tak náročný.
Po snídani jsme odjeli do Jablonce do bazénu, kde byl plavecký trénink a i chvilka na svezení na tobogánech. Vrátili jsme se na oběd a hned po obědě jsme stříleli.
Posledním bodem programu soustředění byl závěrečný "combi" běh na 3 km. Jedná se o běh se zastávkami na střelbu. V našich harrachovských podmínkách se jedná o střelbu 3 x 5 ran a běh 3 x 1 km.
Závodilo se v kategorii kluci, holky a V.I.P. (Lea). Lea běžela v kopcovitém terénu, který jí moc neseděl, krásně, střelba se jí ale nepovedla, zřejmě proto, že střílela půjčenou pistolí, kterou nikdy nedržela v ruce.
Kategorii kluků vyhrál Matyáš. Krásně běžel a snažil se doběhnout Leu, která běžela v klučičím rozběhu. Střelba se Matyášovi moc nepovedla a trošku pozapomněl i na manipulaci s pistolí. Druhý doběhl Tomáš, který střílel o něco lépe než Matyáš, ale běh tentokrát nějak nevyšel. Oba kluci mají velikou pochvalu, jsou to závodníci a bojovníci i v situacích, kdy už jsou unavení. Dominik a Omar stříleli docela dobře, ale tento tréninkový závod zřejmě nebrali nijak vážně a místo běhu se pouze hezky prošli….
V kategorii holek závodila pouze Kačka. Běžela v celkově nejrychlejším čase, seděl jí těžký, kopcovitý terén. Střelba se jí ale moc nepovedla. Ostatní slečny se při závodě hezky vyklusaly, popovídali si a předvedli pouze demonstrativní závěrečný sprint. Střelba se nepovedla žádné z nich, pouze Radka měla několik zásahů, protože se umí koncentrovat na střelbu.
Potom následoval závěrečný úklid střelnice, chaty a balení. Těsně před odjezdem proběhlo vyhlášení výsledků odpoledního závodu, rozdaly se poslední medaile a jelo se domů.
Více najdete ve fotogalerii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klaudie Bičisťová Klaudie Bičisťová | 30. dubna 2012 v 22:57 | Reagovat

Moc děkuji za vyčerpávající zprostředkování činností na soustředění. Program byl super, myslím, že si to všichni užili:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama